Zadzwoń do nas: +48 786 20 96 14

Med Recorder 350

 Jak to działa?

InfoSCAN MED Recorder 350 to kompletne, mobilne i nieinwazyjne urządzenie diagnostyczne wykorzystywane do badania Zaburzeń Oddychania Podczas Snu (ZOPS). Aparat pracując w warunkach domowych dokonuje, podczas snu pacjenta, pomiaru 9-kluczowych parametrów takich jak: saturacja krwi (SpO2), tętno, EKG, przepływ powietrza przez usta i nos, ruchy klatki piersiowej i przepony, pozycja ciała, głośność chrapania. InfoSCAN MED Recorder 350 wykorzystywany jest w badaniach zarówno dorosłych jak      i dzieci.

Aparat przesyła zagregowane dane do Platformy Medium24 dostępnej z poziomu strony internetowej, co sprawia że lekarz ma wgląd do badań pacjenta z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. System wyposażony jest w zaawansowane algorytmy pozwalające wyodrębnić zaburzenia i odchylenia od wartości normatywnych.

 Integralną częścią naszego rozwiązania jest usługa opisu badania realizowana przez naszych specjalistów. Centrum Opisu przygotowuje kompletny raport graficzno-opisowy z przeprowadzonego badania. Raport ten jest dostępny on-line w formie pliku PDF i stanowi źródło informacji dla lekarza prowadzącego, ułatwiając mu podjęcie decyzji o sposobie leczenia pacjenta.

 

Karta produktu