Zadzwoń do nas: +48 786 20 96 14

Dla Pacjentów

Codzienny stres,  problemy finansowe, brak pracy, kłopoty domowe, używki,  to czynniki które osłabiają  nasze zdrowie, a szczególnie serce.Serce poddane stałej presji  zaczyna "dziwnie sie zachowywać". Niepokój zaciska Ci gardło, zastanawiasz się….. może  to coś poważnego? Postanawiasz, ….jutro pójdę do kardiologa. Rano dzwonisz, pada termin wizyty brzmiący jak wyrok – za 2 miesiące. Kiedy wreszcie doczekałeś się……jesteś w gabinecie - objawy dawno ustąpiły. To nie science-fiction, to rzeczywistość.

Spodziewasz się dziecka, ostatni trymestr ciąży. Przeżywasz zmiany nastroju, raz zachwyt,  innym  razem obawa. Czy Twoje maleństwo będzie zdrowe? Na zewnątrz mróz i zawierucha. Jezdnie i chodniki oblodzone, a Ty musisz jechać na badanie KTG, narażając siebie i dziecko na niewygodę i niebezpieczeństwo. To nie science-fiction, to rzeczywistość.

Noc, bezdenna cisza. Od dawna nie możesz zasnąć. Obok dobiega głośne, przerywane długimi chwilami milczenia, chrapanie. To Twój partner. Gwiżdżesz, budzisz go, sama wtulasz głowę w poduszkę. Sytuacja wciąż się powtarza. Co noc ten sam horror. Już wiesz to….. bezdech senny. Groźne schorzenie odpowiedzialne za jakość snu, za złe samopoczucie dnia. Wpływa negatywnie na funkcjonowanie pamięci, koncentrację oraz zaburzenia nastroju. Przyczynia się do wzrostu ryzyka chorób serca oraz zwiększa pośrednio ryzyko uszkodzenia mózgu. Żono, dziewczyno, partnerko! Namów swojego męża, chłopaka, partnera aby się zdiagnozował. Nie musi iść do szpitala, może to zrobić w domu wraz zTobą.

Takie sytuacje mogą dotyczyć Ciebie, Twoich dzieci, Twoich rodziców, Twojego partnera. Pomyśl o nich. Pomyśl o sobie. Zmień to. Teraz możesz za pomocą prostego urządzenia "zapisać" co dzieje się z Twoim sercem, Twoją ciążą, Twoim i jego snem. Możesz diagnozować i monitorować się w warunkach domowych, ograniczając wizyty u lekarza do koniecznego minimum. Teraz możesz czuć się bezpiecznie. Urządzenie samo zarejestruje badanie, a jego wynik wyśle natychmiast do lekarza z dowolnego miejsca na świecie.

Spraw aby Twój lekarz miał szansę Ci pomóc w każdej chwili.

Nasze urządzenia są dostępne w wielu ośrodkach. Zasięgnij opinii lekarza, pytaj o nie w najbliższej placówce. Jeżeli ich nie znajdziesz, zwróć się do medicaNET.